Úvod > Aktuality > TESTOVÁNÍ 5.ROČNÍK

TESTOVÁNÍ 5.ROČNÍK

Vážení rodiče,

zapojili jsme se s žáky 5.ročníku do celorepublikového srovnávacího testování firmy Kalibro. Testování bude provedeno ve škole v termínu 3.-9.3.2022 pod vedením Mgr. Kovářové. Žáci 5.roč. budou při testování v malé družince, varianta testu je A a B.

Testování nebude hodnoceno známkami, jedná se o srovnání znalostí a poznatků dětí.  Také uvidíte, zda vaše dítě má studijní a jiné předpoklady, na co je šikovné, co mu jde líp a co hůře. Testy jsou zaměřené kromě znalostí také na logiku, vyhledávání v textu a porozumění textu, na orientaci ve světe kolem nás.

Rozpis testování:

čtvrtek 3.3. ČESKÝ JAZYK od 8.00 do 9.30 (30 minut vysvětlení systému testování a vyplnění hlavičky testů, 60 minut na zadaný test)

pátek 4.3. PŘÍRODOVĚDNÝ ZÁKLAD OD 10.00 (60 min)

pondělí 7.3. ANGLICKÝ JAZYK od 10.00 (40 minut)

úterý  8.3. MATEMATIKA od 9 hodin (60 minut)

středa 9.3. HUMANITNÍ ZÁKLAD (vlastivěda) od 11 hodin (60 minut)

čtvrtek 10.3. EKONOMICKÉ DOVEDNOSTI od 8.00  (40 minut)

Testy budou následně zaslány firmě Kalibro k vyhodnocení. S výsledkem budete seznámeni. Pokud by se některý žák nemohl testu v některý den zúčastnit, domluvím s ním náhradní termín v odpoledních hodinách jiný den.

V případě dotazů volejte.

S pozdravem Věra Kovářová