Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Příměstský tábor v ZR

Příměstský tábor v ZRVážení rodiče,

 v rámci projektu MAP IV je organizován Santiniho příměstský tábor pro žáky 1. stupně základních škol z území ORP Žďár nad Sázavou.

Bude se konat od 5. do 9. srpna v klubovně vodních skautů, tzv. Vodárně na Farských humnech ve Žďáře nad Sázavou.

Program bude opravdu pestrý, pracují na něm skvělé členky pracovní skupiny pro moderní didaktické formy ve spolupráci s knihovnou M. J. Sychry, Regionálním muzeem města Žďár nad Sázavou a Římsko-katolickou farností ZR. Jelikož jedním z cílů projektu jsou i rovné příležitosti a rozvoj potenciálu každého žáka, je tento příměšťák nabízen ZDARMA.

Kapacita táboru je omezená. Přihlašování probíhá přes link nebo QR kód uvedený v přiložené pozvánce.

Santiniho příměšťák_plakát do škol.pdf