Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > PLÁN NA ŘÍJEN

PLÁN NA ŘÍJEN2.10.    PO       Od 2.10. změna provozu ŠD denně do 15 hodin (kromě dnů, kdy je keramika).

4.10. ST          První divadelní představení Žďár nad Sázavou O PRAČLOVÍČKOVI, oděv – ne tepláky, jedeme do divadla, Ranní družina bude. Sraz ve škole. Odjezd v 8.00 od zastávky, jedeme se školou z Vojnova Městce, návrat po představení, potom výuka dle rozvrhu 3.-5.h. S sebou svačina, pití.

Doprovod BaZás+asistentka

6.10. PÁ         Cestopisný pořad Motani – ŠÍLENÁ INDIE - Sárí, turbany, tančící velbloudi a posvátné krysy, doprovod BaZás a asistentka. Ranní družina bude. Sraz ve škole. Odjezd v 7.56 linkovým autobusem, s sebou sport.oděv a obuv, pití, svačina, po návratu oběd a družina

9.10. PO          Zkrácený provoz ŠD DO 14.00 (Seminář – pedag.zam.od 14.00)

17.10. ÚT       Divadelní představení Nové Město nM – Včelí medvídci, pouze 1.-2.ročník, odjezd v 7.56  od zastávky. Ranní družina bude. Sraz ve škole. S sebou svačina, pití. Po návratu oběd a družina. Doprovod MaWag

20.10. PÁ       Dopravní hřiště – povinná výuka – Ranní družina bude. Sraz ve škole. Odjezd v 7.56 linkovým autobusem, s sebou sportovní oděv a obuv, svačinu, pití, HELMU A CYKL.RUKAVICE, dle počasí pláštěnku. Doprovod BaZás+asistentka

 23.10. PO       Zkrácený provoz ŠD DO 14.00 (Seminář – pedag.zam.od 14.00)

 26.-27.10.       PODZIMNÍ PRÁZDNINY