Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > INFORMACE ZE ŠKOLY 29.9.

INFORMACE ZE ŠKOLY 29.9.Vážení rodiče,

zasílám informace o průběhu stěhování školy. Tyto informace byly zaslány také e-mailem přes mobilní rozhlas. Stěhování do prostor bývalého obecního úřadu proběhlo v pátek 23.9. Díky Vaší hojné účasti (na stěhování se podílelo kolem 30 lidí), za kterou Vám všichni strašně moc děkujeme, se podařilo veškeré vybavení školy, školky i kuchyně přestěhovat ještě tentýž den. 

Tento týden od pondělí pilně vybalujeme a chystáme prostory pro výuku. Velké poděkování patří p.Josefu Novotnému, který celou akci stěhování perfektně zorganizoval a tento týden nám pomáhá zprovoznit veškerou výpočetní techniku a internet, aby vše fungovalo. 

Již v předešlé sms šla informace o novém telefonním čísle, které je přímo na mne - je to číslo 737625159. Školní mobil 731504342, na který zasíláte omluvenky bude nadále v provozu od příštího týdne. Dále má nové telefonní číslo i mateřská škola - pro komunikaci s MŠ (zástupkyně ŘŠ Martina Koňaříková) používejte telefonní číslo 737 625 039. Ostatní telefonní čísla (ŠD, ŠJ) jsou nadále v platnosti.

Na vchodových dveřích je umístěn zvonek, který použijte ráno při příchodu do budovy. Je označen ZŠ, MŠ. Kdo půjde do školní družiny, přijde ráno od 6.30 k malému vchodu (u kadeřnictví), kde bude zvonek s označením ŠD.

A nyní informace k plánovanému zahájení školy:

1) MATEŘSKÁ ŠKOLA zahájí dle plánu v pondělí 3.10. od 6.30.

2) ZÁKLADNÍ ŠKOLA - z důvodu, že odborná firma nám zajistí instalaci interaktivní a keramické tabule do tříd až v pondělí 3.10. dopoledne, je na tento den připraven náhradní program pro školáky.

Kdo nejde do ranní družiny, přijde až na sraz, který proběhne v 7.45 u autobusové zastávky. Odtud pojedeme v 7.56 do Žďáru nad Sázavou, kde na Zámku v Interaktivním muzeu bude připravený naučně vzdělávací program Odkud je blízko ke hvězdám? Návrat do 12.30, potom bude oběd a děti půjdou do družiny nebo pokud nechodí, půjdou domů. Odpolední vyučování tento den nebude. Hrazeno celé z třídního fondu.

S sebou sportovní oděv a obuv, pláštěnku, svačinu, pití, kapesné.

V úterý zahájíme výuku v nových prostorách.

Kdo má přezůvky doma,  přinese je v pondělí s sebou.

S pozdravem Věra Kovářová, ředitelka