Úvod > Aktuality > ČARODĚJNICE 28.4.

ČARODĚJNICE 28.4.

28.4. ve čtvrtek srdečně zveme žáky naší školy na ČARODĚJNICEčarodějnice

Program:

• 17.00 sraz u školy, můžete přijít v čarodějnickém kostýmu, ale pozor, půjdete v něm na výlet, takže dobrou obuv a teplé oblečení
  • S sebou buřt, chléb, tácek, kečup či hořčici dle vlastní chutí, ubrousek, pití, kdo má, může vzít opékačku, označte si ji mašličkou
  • Kdo bude spát ve škole – karimatka, spacák, polštářek, penál a pastelky, pyžamo, zubní kartáček a pasta

1) výlet na Tisůvku od 17.00 cca do 18.30

2) opékání buřtů na školní zahradě- Po opékání, kdo nebude spát ve škole, odchází domů cca v 19.30.

3) čtení strašidelných příběhů, hry ve škole, film

• Ráno po probuzení zajištěna snídaně, zajistíme i svačinu, poplatek za snídani a svačinu bude vybrán dodatečně.

V pátek dopoledne nebude výuka, náhradní činnosti, do 9.00, od 9.00 do 10.00 otevřená škola pro veřejnost, od 10.00 do 11.00 beseda se spisovatelem Opatřilem - knihy o kapříku Metlíkovi.

Pěvecký kroužek vystoupí s pohádkou Karkulka, s sebou masku.

Ukončení v pátek 11.40, potom oběd. Doporučujeme po obědě odchod domů, jinak družina tento pátek do 14.00.