1) V pátek 4.9. pojedeme na exkurzi do Žďáru nad Sázavou. Odjezd v 7.56 linkovým autobusem, nezapomeňte ROUŠKU. Sraz v 7.45 u autobusové zastávky nebo odchod ze školy s p.učitelkou, pro ty, kteří jsou ve škole dřív.
program: Věž sv.Prokopa, procházka po Žďáru s průvodcem a s výkladem. Cena 10 Kč na žáka a doprava, vše bude uhrazeno z třídního fondu. Návrat v 11.45 autobusem.

2) Žáci 2.-5.ročníku přinesou poplatek 100 Kč do třídního fondu. Zůstatek z minulého roku je 1795 Kč, vyúčtování k nahlédnutí u ŘŠ.

3) PŘIHLÁŠKA DO KROUŽKŮ – promyslete, vyplňte (informace i přihlášky děti obdrží ve čtvrtek) a odevzdejte do pondělí ZAHÁJENÍ VŠECH KROUŽKŮ OD 15.ZÁŘÍ.