Milé děti a Vážení rodiče!sova.jpg

Prázdniny se blíží ke svému závěru a já bych Vás ráda srdečně pozvala na zahájení nového školního roku.

Mateřská škola se otevře pro všechny přihlášené děti 1.9.2020 v 6.30. Roušky povinné nejsou.

Školáci přijdou v 8.00 na školní zahradu, kde proběhne slavnostní zahájení a přivítání nových prvňáčků. Rodiče a děti 1.ročníku se poté přesunou do I.třídy, kde obdrží další informace a pomůcky. Starší školáci obdrží informace od paní učitelky, také přihlášku na obědy a do školní družiny, které přinesete hned druhý den. Další pomůcky i učebnice obdržíte až ve středu při vyučování. Nezapomeňte se také v úterý po zahájení nahlásit paní učitelce na středeční oběd. Po ukončení zahájení odchází žáci 2.-5.ročníku domů.

Pozor! V případě horšího počasí proběhne zahájení jako vždy v I.třídě, pro jistotu si vemte všichni s sebou roušky (rodiče 1.ročníku v každém případě). Nové nařízení MŠMT nám dává povinnost opět roušky používat ve vnitřních prostorách. Ale nemusíte se obávat, při výuce roušky povinné nebudou!

Už se na Vás na všechny moc těšíme a věříme, že nový školní rok bude pohodový a pro všechny úspěšný!

Kolektiv ZŠ a MŠ Škrdlovice