Milé děti, tak Vám dnes posílám poslední dávku úkolů. Příští týden se s většinou z vás konečně opět setkáme ve škole. Vy, kteří zůstanete doma, dostanete úkoly už do mailu. Všem připomínám, aby si nezapomněli příští týden v pondělí Čestné prohlášení podepsané rodiči (je na webu), roušky a také přineste všechnu školní práci - sešity, pracovní sešity, pracovní listy atd., které jste doma vypracovali. Vemte si také igelitku, protože vám nabalíme veškeré oděvy, které po zimě zůstaly v šatně (někteří zde máte i oteplováky), také dostanete TV úbory, pokud je tu máte a obuv do TV. Možná budete mít někteří i malé přezůvky, je to potřeba zjistit a případně si pořídit nové, které nebudou tlačit :-)

Mějte se pěkně, hodně zdaru při vypracovávání úkolů a za týden na shledanou! Vaše paní učitelky.

ÚKOLY 18.-22.5.