V pondělí proběhne výuka dle rozvrhu hodin.

V úterý 1.hodinu výuka, potom pojedeme linkovým autobusem v 9.30 do kina do Krucemburku na představení Čarodějův učeň. Návrat do oběda.

Ve středu pojedeme linkovým autobusem v 8.00 na vánoční výstavu Když stromeček zazáří do Regionálního muzea v ZR. Návrat do oběda.

Cena za oba výlety doprava+vstupné je 50 Kč, přineste prosím v pondělí.

Ve čtvrtek a v pátek odpadne 5.vyučovací hodina. Dopoledne ve čtvrtek půjdeme s dětmi za zvířátky do lesa - teplé oblečení a mrkev, kaštany apod. s sebou, NE PEČIVO.

Ve čtvrtek dopoledne budeme nacvičovat na vánoční zpívání u kapličky, které proběhne večer v 17.00. Všichni jste srdečně zváni! Před tím ještě navštívíme DPS, sraz u školy v 16.00.

V pátek proběhnou třídní vánoční besídky. Můžete si přinést cukroví, děti připraví dárek pro kamaráda.