V pátek 5.11. pojedeme do Všestar do Archeoparku na projektový den. Odjezd bude od školy už v 6.50. Celý program včetně autobusu bude hrazen z projektu EU. Návrat bude kolem 13 hodiny, potom půjdou děti na oběd. Školní družina tento den bude z provozních důvodů pouze do 14 hodin. S sebou si děti vezmou teplé oblečení (část programu bude venku), svačinu, pití, pláštěnku.

V pátek 19.11. jedeme s dětmi na exkurzi do záchranné stanice Pasíčka u Proseče. Odjezd:  8.00 od školy (děti z MŠ příchod do 7.30) Návrat: do 13h, poté bude oběd. S sebou:  teplé oblečení, boty, rukavice (část programu bude uvnitř, část venku) , pití, svačinku, možno menší kapesné na upomínkové předměty. Celý program bude zdarma, hrazen z projektu EU.