Od 3.5. testování pouze 1x týdně.

Od 12.4. se otevírá MŠ pouze pro předškoláky. 1.-5.ročník nastupují všichni, družina bude v provozu.

Pro všechny žáky rouška či respirátor nutné, v MŠ mít nemusí.

Testování dětí: Zhlédněte video a ničeho se nebojte, společně to zvládneme! :-)

jak na to ve škole | testování.edu.cz

MŠ (pondělí a čvtrtek)- rodiče (musíte mít respirátor!) ráno po příchodu obdrží od p.učitelky test, provedou dítěti výtěr z nosu a dle pokynů provedou otestování. Dítě čeká s nasazenou rouškou. Po 15 min, pokud dítě bude negativní, rodiče odchází. Při pozitivním výsledku odchází rodiče s dítětem a informují svou lékařku, musí provést PCR test. O dalším budete informováni přímo v MŠ.

ZŠ (pondělí a čtvrtek)

1.fáze 7.15 do školy přichází děti 1.-2.ročníku (přijďte přesně!)

2.fáze 7.30 do školy přichází děti 3.-5.ročníku. (přijďte přesně!)

Proběhne testování dle pokynů učitelky. V případě pozitivního testu voláme rodiče a ti jsou povinni si dítě co nejrychleji vyzvednout. Musíte provést PCR test. O dalším budete informováni přímo v ZŠ.