VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKU

Vážení rodiče,

moc děkujeme za vyplnění dotazníku. Výše uvidíte výsledky, procenta občas trochu zkreslují, je malý počet respondentů. Opravdu Vám všem moc děkujeme, že se aktivně zapojujete a děti ve vás mají v této těžké době oporu. Jsme rádi, že platforma Teams pro výuku vyhovuje a všichni ji umí aktivně používat. Nikdo nemá problém s technickým zázemím, což je také potěšující.Co se týká počtu on-line výuky, je potřeba si uvědomit, že distanční výuka se skládá z on-line výuky a samostatné práce žáka, která převažuje. Samostatná práce je součástí běžné výuky i ve škole. Úvazek vyučujícího je 22 hodin týdně (přímá práce s žáky) a počet těchto hodin je opravdu odučen. Přesto v případě návratu k on-line výuce zvážíme navýšení on-line hodin. Z jednoho komentáře vyplývá, že výuka mezi 9.30-11 nevyhovuje, ráda bych připomenula, že dítě je obvykle ve škole mezi 8-12 hodinou a mělo by se v tuto dobu být schopno soustředit. To, že je hladové při domácí výuce, bohužel nijak neovlivníme :-) Určitě se zamyslíme nad větší zpětnou vazbou pro vás a naplánujeme v dohledné době on-line schůzky. Současně však připomínám všem rodičům, že máte možnost kdykoliv nám zavolat a vaše dotazy a připomínky s námi probrat.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na zahájení výuky od 8.února. Kolektiv základní školy