Po ukončení jarních prázdnin od 8.2.2021 proběhne změna v třídnictví z důvodu zajištění lepší organizace výuky. Změna se bude týkat třídnictví u žáků 2. a 3.ročníku. Třídní učitelkou 2.ročníku bude Mgr. Marta Pátková, v tomto ročníku bude vyučovat český jazyk a matematiku. Nadále zůstává třídní učitelkou 4. a 5.ročníku. Třídní učitelkou 3.ročníku bude Mgr. Věra Kovářová, v tomto ročníku bude vyučovat český jazyk a matematiku. Nadále zůstává třídní učitelkou 1.ročníku. Jinak se rozvrh hodin v ničem nemění.

Žáci 3.-5.ročníku se tedy od 8.2.2021 dle pokynů MŠMT týkající se žáků ve spojených ročnících vrátí do školy k denní docházce.