Vážení rodiče, dle nařízení vlády je docházka do školy od 4.1.2021 umožněna žákům 1.-2.ročníku, děti musí mít roušku, nemohou mít štít. Děti přichází do školy nejdříve od sedmi hodin. Výuka bude každý den končit po čtvrté vyučovací hodině, potom půjdou děti na oběd a do družiny. Hned v pondělí nahlaste p.vych.Wagnerové změny v docházce do ŠD a odchody. Není umožněna výuka hudební výchovy, tělesná výchova bude probíhat dle počasí formou vycházek nebo bude nahrazována výtvarnou výchovou.

Školní jídelna i družina budou v provozu.

Žáci 3.-5.ročníku se budou nadále vzdělávat distančně, na Teams máte nový rozvrh, tak ho pozorně nastudujte. Každý pátek mezi 10.30-11.30 odevzdáte pracovní sešity a sešity za dveře školy k opravě, k vyzvednutí kdykoliv během pondělí od 8 do 14 hodin.

Mateřská škola je v provozu, děti nemusí mít roušky.

INFORMACE ŠKOLNÍ JÍDELNY

Žáci mají v době distanční výuky nárok na dotovaný oběd. V případě zájmu o obědy u žáků 3.-5.ročníku to nahlaste ihned v pondělí  4.1.ráno paní vedoucí ŠJ Janě Wagnerové. Oběd si bude možné odebrat každý den v době mezi 12.00 - 12.30 u dveří do školní kuchyně, kde musíte zazvonit. V jinou dobu ne! Pro odebírání obědů je NUTNÉ mít dva vlastní podepsané jídlonosiče. První donesete do školy den před prvním odebíraným obědem, při vyzvedávání oběda necháte u dveří druhý prázdný jídlonosič na další den. Jiný způsob odebírání obědů není možný.