Vážení rodiče, z důvodu dalších pozitivních dětí, které se účastnily výuky 8.12., karanténa všech školních dětí nařízená Okresní hygienickou stanicí pokračuje do 18.prosince. Dále vyčkáme na nařízení vlády ohledně uzavření ZŠ 21.-22.prosince. Od 23.prosince jsou vánoční prázdniny. Ohledně karantény opět NUTNĚ kontaktujte svého dětského lékaře a konzultujte situaci. Jde o to, že přestože test dítěte byl negativní, ale byli jste ve škole ještě 8.12., kdy byly ve škole i pozitivní děti, bude možná vzhledem k inkubační době onemocnění potřeba provést test nový v příštím týdnu. V případě nových výsledků mi dejte vědět. Všem nemocným přejeme mírný průběh nemoci. Setkáme se při online výuce hned v pondělí 14.12., sledujte rozvrh Teams, mohou se tam objevit v pondělí změny. Zde na webu budou také nové úkoly na celý týden. V případě dotazů volejte, od pondělí budu již v práci.

Věra Kovářová, ředitelka

ZPRÁVA OD OHS:

Dobrý den, vzhledem k dalším potvrzeným případům onemocnění COVID-19 v ZŠ Škrdlovice u žáků, kteří byli ve škole 7. a 8.12. 2020, je nutné u žáků, kteří byli tyto dny ve škole prodloužit karanténu. Karanténa se prodlužuje o 10 dní od posledního kontaktu s COVID+ dítětem, s tím že Vaše dítě bude naindikováno ošetřujícím lékařem na další odběr – nejpozději do 10. dne od kontaktu, v případě, že Vaše dítě další test neabsolvuje, prodlužuje se karanténa na 14 dní od posledního kontaktu – do 22. 12. 2020. Zákonný zástupce musí kontaktovat ošetřujícího lékaře dítěte a domluvit se na dalším postupu, sám rodič o karanténě nerozhoduje. Karanténa se týká všech žáků a učitelů, příp. dalších zaměstnanců, kteří přišli do kontaktu s žáky, u kterých byla nákaza COVID-19 laboratorním odběrem prokázána dne 10. a 11. 12. 2020.