Dobrý den, vážení rodiče a milé děti, máme před sebou další dny distanční výuky.

K pravidlům distanční výuky připomínáme následující:
Evidence docházky
Na rozdíl od jarního období je účast žáků na distanční výuce povinná. Absence bude sledována na jednotlivých hodinách vedených formou Teams konferencí a také bude posuzována na základě plnění a odevzdávání zadaných úkolů. Hodiny, na kterých žák nebude přítomen, musí zákonný zástupce nejpozději do tří dnů omluvit třídnímu učiteli. 
V době, kdy výuka neprobíhá on-line, by se žák dopoledne měl věnovat zadaným úkolům. Je potřeba si učivo rozložit do celého týdne, aby se v pátek nestalo, že dítě dělá vše naráz. Snažíme se učivo na dny i rozepsat v úkolech.

Nově budeme zadané úkoly kontrolovat týdně. Pro vás to bude znamenat, že učivo děti vypracují v pondělí až čtvrtek (písemné úkoly). V pátek dopoledne mezi 8.00-12.00 odevzdáte školní sešity, pracovní sešity atd. za první vchodové dveře školy do krabice, která bude připravena pro každý ročník. My si je vyzvedneme, opravíme a v pondělí v 8.00 ráno budou připraveny na témže místě.

Pozor v týdnu 16.-20.11. bylo na 16.11. plánované ředitelské volno a v úterý 17.11. je svátek, nové úkoly budou tedy připravené až od středy do pátku. Opravené sešity si v tomto týdnu musíte vyzvednout ve středu 18.11. do 12 hodin.

V PŘÍPADĚ RESPIRAČNÍ NEMOCI V RODINĚ ČÍ NÁKAZY COVID-19 ÚKOLY NEODEVZDÁVEJTE.

V pátek nám přineste také žákovskou knížku, abychom mohly dětem zapisovat známky.

Mějte se dobře, přejeme hodně zdraví a pohody. A děkujeme za všechny vaše reakce, připomínky, prostě za váš zájem. Kolektiv ZŠ

ŠKOLNÍ PRÁCE NA TÝDEN OD 9.11.-13.11.

Copyright © Základní a mateřská škola Škrdlovice, příspěvková organizace. MAPA WEBU