Vážení rodiče, uzavření MŠ pokračuje z provozních důvodů do odvolání. Předběžný termín otevření 30.11.

K vašim dotazům: Do školní jídelny sháníme kvalifikovaný zástup za vedoucí školní jídelny a kuchařku. Bohužel v této covidové době to opravdu není jednoduché. Vaření pro MŠ podléhá mnoha závazným předpisům a nemůže pro mateřskou školu vařit kdokoliv. Stejně tak nelze provozovat MŠ bez stravy. O případném znovuotevření budete informováni obratem. Děkujeme za pochopení.

V souvislosti s uzavřením naší MŠ od 9.11.je možno žádat zaměstnavatele o ošetřovné na základě vašeho čestného prohlášení. Důvodem uzavření MŠ je trvající nemoc provozního zaměstnance v souvislosti s onemocněním Covid-19. (do 6.11. to bylo z důvodu karantény v organizaci)