Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že základní školy budou ještě z rozhodnutí Vlády ČR nadále uzavřené, rozhodli jsme se i my zajistit částečně výuku on-line. Tak jako dosud budou mít děti na internetu vždy během pondělí úkoly na celý týden. K tomu přibudou on-line hodiny s učitelkou, o přesné podobě budete vyrozumněni v následujícím týdnu, zatím uvažujeme o dvou hodinách on-line týdně pro každý ročník. Příští týden se pedag.pracovnice zúčastní proškolení ohledně výuky v systému Teams, od dalšího týdne bychom s výukou začaly podle rozvrhu, s nímž budete zavčas seznámeni.

V tuto chvíli je potřeba, abyste si na vašich zařízeních zajistili instalaci aplikace Teams a přihlásili se. Níže Vám k tomuto zasílám pokyny:

1. Otevřete si v prohlížeči www.office.com

2. Přihlaste se vaším přihlašovacím mailem (vlevo v tabulce pro přihlášení), který byl pro tyto účely každému vytvořen, jeho podoba je následující:

3. heslo je pro všechny stejné: Docasneheslo.1  toto heslo si musíte změnit (pozor je potřeba mít 10-12 znaků, velké a malé písmeno, číslici, spec.znak např.+, @ atd.) a hlavně si ho někam napište!!!

4. Po přihlášení do systému uvidíte vlevo lištu s ikonami. Vás v tuto chvíli bude zajímat zatím pouze modrá ikona s písmenem T - to je aplikace Teamsy, tu si nainstalujte dle pokynů.

5. To je zatím vše, v průběhu týdne se s Vámi spojím. Pokud by někde chtěl zapůjčit notebook ze školy, je to možné (máme 10ks k dispozici), napište na mail.